logo organizace FCI

Štěňata

Štěňátka z naší chovatelské stanice dělají radost svým páníčkům už v těchto zemích : Slovensko, Polsko, Holandsko, Rakousko, Německo, Rusko, Francie, Itálie, Španělsko, Mexiko, Dubai, Řecko – Kefalonie, Rhodos, Švýcarsko

Každý vrh velice pečlivě plánuji. Ověřuji si, jaké potomstvo plánovaní rodiče dávají a snažím se vyvarovat chyb, které se ve vrhu mohou vyskytnout. Velice mi přitom pomáhá naše čivaví DATABÁZE a tištěná plemenná kniha. Štěňátka se nám rodí v bytě a jsou tam také po celou dobu odchovu. Je to proto, aby byla socializovaná a zvyklá na normální ruch domácnosti. Pokud to počasí dovolí, učím je venčit na zahradu, kde se mohou do syta vydovádět na travičce. Štěňátka u nás zůstávají nejméně do 9. týdnů a jsem nejradši, když od nás odcházejí ještě déle a k tomu už kompletně očkovaná. Mají aspoň dost času si se sourozenci pohrát a naučit se správným psím vztahům. Každé štěňátko je pečlivě odčervované a očkované těmi nejlepšími zahraničními vakcínami. Je jim vystaven pet passport a každé dostane svůj rodokmen. Při odchodu všichni dostanou „výslužku“, to znamená granulky konzervičky a hračky. Pečlivá smlouva je samozřejmostí.

VRH „W“

Narozen 14. 12. 2009. V předvánočním čase se nám přirozenou cestou narodila dlouhosrstá fenečka jménem Wasabi. Je černá s bílou náprsenkou a plavými znaky na nožičkách – je to trikolor.

WASABI DI Branco Piccolo - Zatím zůstává doma

VRH „V“

Narozen : 19.9. 2009. Máme jednu krásnou holčičku jménem VIOLET

VIOLET DI Branco Piccolo - zůstává doma

VRH „U“

Narozen 17.9. 2009. Máme 3 fenečky a 2 pejsky.

VRH „T“

Nar : 27.8. 2009. Narodila se nám jen jedna holčička jménem TATTOO.

VRH „S“

Narozen : 27.8. 2009, máme 3 fenky a 1 pejska.

VRH „R“

dne 26.6. 2009 se naší Z´ERIDANU MINNIE MELODY narodili dva pejsci otcem je ruský pes SANFLAI ASLAN

VRH „Q“

narozen 23.3. 2009

VRH „P“

narozen 2.2 2009

VRH „O“

narozen 17.1. 2009

VRH „N“

narozen 21.9. 2008